Swim Smooth
plavecká škola
Menu

Co program masters přináší?

Pokud se chcete účastnit našich tréninků, je nutné, abyste uplavali 400m kraulem a alespoň základní zvládnutí všech dalších plaveckých způsobů – motýlek, znak, prsa. 

V programu MASTERS můžete začít plavat kdykoliv během roku. Podmínkou členství v oddílu je účast na pravidlném tréninku a reprezentace oddílu na plaveckých závodech Masters pořádaných Českým svazem plaveckých sportů. Pokud stále váháte, tak věřte, že se Vám dostane skutečné kvality - začtěte se, jak se lze se Swim Smooth metodikou dostat až na MS v plavání - přímo od dětí a domácnosti.
 

Dobře postaveným tréninkem lze posouvat své limity i tréninkem 1x týdně.


Plavecká příprava probíhá v samostatné plavecké dráze, vždy v úterý a ve čtvrtek od 7h ráno, na bazéně STRAHOV. Optimální kapacita je 6 plavců na dráhu.

Tréninky MASTERS jsou zameřeny komplexně. V úterý jsou zaměřeny na zdokonalení rychlosti, vytrvalosti a síly a probíhají společne s plavci v programu RESHAPE. Ve čtvrtek následují tréninky na zdokonalení techniky společně s plavci v programu REVISE.

Pokud máte zájem plavat s MASTERS plavci a užívat si přátelské a motivující atmosféry a přitom nemáte závodní ambice, můžete se i Vy účastnit společných úterních či čtvrtečních tréninků, využijete-li právě programů RESHAPE nebo REVISE.