Swim Smooth
plavecká škola
Menu

Forma výuky

Tento program je vytvářen na míru jednotlivým klientům, dle typu vybrané činnosti. Podrobnější informace o formě výuky a ceny za trénink získáte na níže uvedeném čísle.

+420 727 988 955

info@swimsmooth.cz

Varianty pro firemní zaměstnance

 1. Příspěvek zaměstnavatele

  Příspěvek od zaměstnavatele na standardní programy jako REHAB, REVISE, RESHAPE, INDIVIDUAL a INDIVIDUAL Pro. Tato možnost je nejvýhodnější pro jednotlivce.
  Zobrazit programy
 2. Plavání pro skupiny

  Druhou možností je skupinový Program CORPORATE, který se zaměřuje na pracovní týmy a jejich společné tréninky na základě metodiky Swim Smooth. Tréninky vede či je jejich garantem hlavní trenérka Gabriela, která je zároveň certifikovanou trenérkou zdravotního plavání.
  Náš tým trenérů
 3. Teambuildingové plavání

  Atraktivní možností pro firmy jsou plavecká odpoledne, jednodenní kemp či víkendové pobyty s plaváním. Tyto akce probíhají formou teambuldigových aktivit, jejichž spojení s plaváním a Swim Smooth přístupem je mezi obdobnými akcemi unikátní. Kromě pozitivního vlivu na vztahy ve Vaší firmě si ale odnesete i praktické zkušenosti a dovednosti, které uplatníte při vlastním plavání a tréninku.

Jak lekce probíhají

Standardní firemní lekce v Praze vždy probíhají v klidné, přátelské a motivující atmosféře, na plaveckých bazénech Strahov, Axa, Olšanka či Šutka (jiné dle domluvy).

Pro konání firemní plavecké akce Vám rádi najdeme vhodný termín a celou organizaci přizpůsobíme Vaším požadavkům a představám.

Program je možné vést v českém nebo v anglickém jazyce.

O příjemném, motivujícím a uvolněném prostředí se můžete dočíst i na našem blogu v článku "Jak se skáče z jachty, aneb budoucí milionář je těžký soupeř". Vyzkoušejte nejefektivnější metodu učení plavání, díky níž plavci obsazují stupně vítězů!