Swim Smooth
plavecká škola
Menu

Máte zájem plavat opakovaně a baví Vás voda? Vyzkoušejte našich cenově výhodných permanentek a získejte výrazné slevy. Všechny permanentky Vám rádi vystavíme i jako dárkový poukaz.

Objednejte si zvýhodněný balíček 10 lekcí, abyste poznali, jak rychle se díky metodě Swim Smooth dokážete zlepšit. Tato možnost je Vám k dispozici u každého programu jen jednou, tak neváhejte a vyzkoušejte naši metodiku za výhodných podmínek.

předplatné pro 10 individuálních lekcí

Podle Vašeho volna a dispozic vybraného trenéra si zvolíte pravidelný čas, den a místo bazénu pro Váš trénink. Váš osobní trenér si rezervuje Vámi zvolený termín po dobu předplatného jen pro Vás. Intenzita čerpání lekcí je volitelná od 1x až vícekrát týdně, minimálně však 1 týdně. V praxi to znamená že si kupujete předplatné na 10 lekcí na 12 týdnů. V případě nemoci, služební cesty či dovolené tak můžete 2 lekce stornovat a přeobjednat se, pokud tak učníte do 24h před zahájením lekce. Náhrady a změny termínu lekce jsou možné podle kapacity každého jednotlivého trenéra.

předplatné pro 10 skupinových lekcí

Chcete si vyzkoušet jednu lekci nebo chodit nepravidelně? Zvolte si jednorázové vstupné ve výši 690kč/ lekce a nikdy Vám lekce nepropadne.

Uvažujete plavat delší časový úsek, ale ještě nevíte zda Vás plavání natolik pohltí, že si chcete předplatit celé pololetí? Zvolte si zvýhodněné předplatné na 10 lekcí v ceně 590kč/lekce, na které máte 12 týdnů je vyčerpat. V případě nemoci či dovolené můžete 2 lekce přesunout. Při více jak 2 stornech lekce propadají. Storno lekce platí do 24 hodin před lekcí, jinak s Vámi na lekci počítáme. Tato možnost je k dispozici pro každý program pouze jednou v "historii zákazníka".

Plavání Vás již natolik pohltilo, že víte, že budete chodit pravidelně 1x týdně. V tom případě se Vám vyplatí maximálně zvýhodněné předplatné na celé pololetí (18 lekcí) v ceně 490 kč/ lekce. Při tomto předplatném nevyčerpané lekce propadají. Lze se domluvit i na náhradách v jiném skupinovém programu.

Způsob platby

Bankovním převodem na účet SWIM SMOOTH CZECH REPUBLIC, z. s. u Fio Banky 2900399343/2010
Ve zprávě pro příjemce uveďte: “Vaše jméno a příjmení - REHAB”

náhrady lekcí

Náhrady lekcí jsou možné v době předplaceného členství v hodinách programu REVISE, pokud plavec skupině výkonnostně dostačuje.