Swim Smooth
swim school
Menu

Who analyze Video Analysis?

Video analýzu provádí výhradně naše nejkvalifikovanější trenérka Mgr. Gabriela Minaříková, která je současně zakladatelkou Swim Smooth Czech Republic.

How Video Analysis helps?

Jste závodní, nebo elitní plavec? Jste pokročilý plavec a potřebujete se v plavání posunout dál? Podívejte se jak triatlonista David vylepšil svou techniku kraulu po 1,5 h tréninku s video analýzou.

What's Video Analysis about?

Propriorecepce je vnímání sebe samého při pohybové aktivitě. Navykli jste si na vlastní provedení pohybu a často Vám přijde nejlepší možné. Ale tak jak jste překvapeni, když slyšíte svůj hlas na nahrávce, podobně nová zkušenost pro Vás bude vidět vlastní provedení plaveckého způsobu.

Video analýza poskytne kompletní rozbor techniky včetně následné pomoci s nápravou. Analýza je vhodná pro středně pokročilé plavce a ty, kteří chtějí překonávat své osobní s světové rekordy.

What awaits you?

Video záznam bude kamerou pořízen nad vodní hladinou z čelního postavení, ze strany a ze shora. Pod vodní hladinou z čelního postavení a ze strany. Poplavete 100 m až 200 m nebo jakoukoli vzdálenost, kterou uplavete (pokud jste např. začátečník).

Co budete potřebovat?

  • USB flash disk (velikost 2GB +) pro uložení videonahrávky. Soubory ve formátu .mp4 a vstupní video bez komentáře ve formátu .avi
  • Plavecké pomůcky, které během tréninku zpravidla používáte
  • Tepláková souprava, župan nebo velkou osušku na zahřátí, když netrávíte čas ve vodě
  • Sportovní plavky, čepici a brýle, případně boty k bazénu

When and where?

Každý čtvrtek od 8:00 a od 9:00 hodin
Bazén Strahov, Vaníčkova 2b, Praha 6

Prices

Basic

Celkový rozbor plaveckého způsobu

 trvání 60 minut

Kompletní analýza včetně individuální lekce plavání zahrnující výuku a nácvik plaveckých cvičení k odstranění chyb

 trvání 90 minut