Swim Smooth
swim school
Menu

Díky otevřenosti podle filozofie Swim Smooth, si totiž své "know how" nejen nenecháváme pro sebe, ale cíleně jej šíříme tak, aby z něj těžili především aktivní plavci a došlo tak k naplnění hlavního motivu zakladatelů Swim Smooth - "Svět potřebuje plavat lépe".

V Programu INDIVIDUAL Pro se proto nyní nově otevírá široká nabídka možností, ze které mohou těžit jak plavci, tak jejich trenéři. Základem tohoto programu jsou individuální lekce s certifikovanou lektorkou Swim Smooth Gabrielou, přímá účast - "hostování" plavců v našem Programu JUNIOR, či účast na plaveckém táboře v Nymburce, který zatím stále svou formou a obsahem nemá v ČR obdoby. Pro pokročilé plavce je zde velmi atraktivní video analýza a pro Ty z Vás, kteří působíte jako aktivní trenéři a zajímají Vás aktuální trendy v plavecké přípravě, je k dispozici Školení trenérů.

Zahájení programu

Kdykoliv během roku

Termín

Zobrazit kalendář

Termíny nadcházejících lekcí Individal PRO nalaznete v kalendáři aktivit

Délka lekce

60 min

Cancel conditions

Z důvodu přísných podmínek ze stran pronajímatele dráhy je storno lekce možné jen více než sedm dní před konáním lekce. Storno sedm a méně dní před konáním lekce je 700 Kč. 24 hodin před konáním lekce je storno ve výši 100%.

From our blog

Read more from our blog