Swim Smooth
swim school
Menu

Forma výuky

Individuální plavecká výuka

Zahájení programu

Kdykoliv během roku

Termín

Dle oboustranné dohody

Délka lekce

60 min

Train with your friends and save money!

Velmi zajímavou možností je náš FRIENDS Pricing scheme, který umožňuje společný trénink s kamarádem. V těchto lekcích se tak pojí individuální přístup trenéra s rozložením nákladů na lekci mezi přítomné plavce. Sdílení zážitků a radosti ze zdokonalení a poznání nových věcí pozitivní zážitek z plavání ještě více umocní.

What's programme Individual about?

Vyzkoušejte si jednu nebo tři lekce s naším osobním trenérem a uvidíte, že se z tréninku velmi rychle začnete těšit. Vždy při první schůzce s Vámi trenér zkonzultuje Vaše představy o lekcích a jejich cílech a následně upraví další tréninky Vám přímo na míru. Vždy jsou ale lekce vystavěny na naší unikátní metodice a individuálním přístupu.

Naše trenéry jejich práce baví a jsou v ní velmi dobří. Odborný, osobní a emaptický přístup je pro nás přirozenou věcí. Pokud by Vás zajímalo, jak může takový individuální trénink vypadat, začtěte se do nového blogového článku "Jak záznamy hodnocení výkonnosti dokážou podpořit nadšení" nebo "Jak se skáče z jachty, aneb budoucí milionář je těžký soupeř".

Do you want a subscription plan?

Zakupte permanentku do některého z našich programů. Získáte výhodné ceny!