Swim Smooth
swim school
Menu

Protože dobře víme, že děti nejsou "malí dospělí" a jejich vnímání světa a především procesy učení jsou rozdílné v průběhu celého vývoje, přicházíme se speciálním výukovým programem pro děti ve věku 4 až 6 let.

Náš způsob výuky je především postaven na metodice Swim Smooth, je ale přizpůsoben právě dětskému vnímání. Celou výukou tak děti provází dva malí kamarádi - postavičky Plavla a Plavlíny, jejichž pomocí trenér jasně, zřetelně a za pomocí dětské symboliky vysvětluje jednotlivé pohybové činnosti. 

Jedním ze základních stavebních kamenů našeho programu jsou tak například autorské básničky, které jsou vytvořeny na míru a váží se přímo na prováděnou činnost, proto děti nejsou nuceny říkat říkanky, které s plaváním vůbec nesouvisí. Na ukázku herních karet, které mají trenéři i děti v hodinách k dispozci se můžete podívat níže, o první lekci s nejmenšími plavci si můžete přečíst na našem blogu v článku: "Jak si Plavel s Plavlínou omyli obličeje".

 

Doporučená výbava

Swim Smooth tréninkový deníček formátu A5 s motivačními samolepkami - originální a efektivní nástroj sebehodnocení, plavky, brejličky, dívky s dlouhými vlasy čepičky, velká osuška. 

Swim Smooth deníček zakoupíte v místě konání za 200 Kč

Play cards

Karty jsou k dispozici trenérům a dětem behem tréninku. Číslo 1a na levé kartě označuje pořadí cvičení, číslo 1 na pravé skupinu základní plavecké dovednosti, ve které je cvičení zařazeno. V ukázce vidíte základní kartu, která dětem jasně vysvětluje pravidla bezpečného chování na bazénu.

Pictures in gallery